MÁ TVORBA

Pár ukázek z mého portfolia, na kterém už hezkých pár let pracuji a úspěšně rozšiřuji o další a další cenné zkušenosti. A co víc. Pořád mě to baví.

AUTOKAUF24.SK

Tento web jsem tvořil pro slovenskou agenturu TMLG s. r. o., jejíž primární činností je poskytování práce na lodích. Dalším zaměřením je pak dovoz aut z Německa, čímž vznikla potřeba vytvoření webových stránek právě také pro tuto oblast. Po vytvoření webu jsem navíc implementoval i poptávkový formulář, kde zákazník jednoduše a přehledně vyplní, o jaké auto má zájem. Po odeslání této poptávky majitel stránky vypracuje nabídku na základě uvedených požadavků.

Úniková hra EXIT ROOM Prostějov

Další skvělá spolupráce, kterou jsem si nesmírně užil. S autorem „únikovky“ jsme se dohodli na podrobnostech ohledně vytvoření webových stránek a za pár dní bylo hotovo. Krom základní nabídky webu jsem na přání vytvořil i rezervační formulář, kde si každý hráč vybere konkrétní den a čas, kdy se hry zúčastní. Nastavení zaslání potvrzení o vytvořené rezervaci e‑mailem bylo samozřejmostí. Kromě samotné tvorby webu jsme také optimalizovali stránky pro vyhledávače a propojili web s Google Analytics pro snadný přístup k datům a sledování návštěvnosti webu. Předběžně jsme se také dohodli i na dalších možnostech rozšíření, jako například implementace SMS brány pro upozornění klientů na blížící se termín jejich hry.

Kadeřnické a masážní studio REGE-CENTRUM

Oslovila mne paní Heczková, majitelka REGE-CENTRA, zda bych náhodou neměl časovou kapacitu na vytvoření jednoduchého webu pro její studio. Paní Heczková už totiž měla předemnou několik „tvůrců webů“, ale ani jeden z nich nebyl schopen dodat finální verzi webu. Já zrovna dokončil jeden projekt, a tak jsem časovou kapacitu měl, proto jsme si „plácli“. Součástí tvorby webu pak bylo i nafocení profesionálních fotografií produktů a prostor, proto jsem oslovil týmovou fotografku RENEI, zda se mnou do této zakázky půjde. Společně jsme pak tedy vytvořili nové fotografie, kompletně nový vzhled webu a nové texty na něj. Jsem rád, že paní Heczková oslovila zrovna mě a já se mohl podílet na této zakázce.